czwartek, 17 stycznia 2013

Dziecko dobrze ubrane.


  Dziecko od pierwszych chwil życia kochasz, opiekujesz się, wychowujesz i przekazujesz swoje tradycje i wiedzę. Zaspokajasz jego potrzeby i chronisz je. Uczysz prawidłowych zasad zachowania, rozwijasz zdolności i przekazujesz swoje zainteresowania.

   Podobnie jest z ubieraniem się, wyrabianiem dobrego stylu i poczuciem gustu, estetyki i piękna. Dziecko uczy się poprzez obserwację najbliższego otoczenia, więc nie trać czasu i od razu zacznij ubierać je gustownie i w dobrym stylu, odpowiednio do sytuacji i okoliczności.

ma?a dziewczynka

  Będzie to procentowało na jakość jego przyszłego życia. Ucz je od początku wyboru jakości nad ilością i zwracaj uwagę na jakość zabawek i używane przedmioty. Niech chińska tandeta nie zabija poczucia piękna  i estetyki.

Bez tytułu #235

   Ubrania dziecięce w dobrym stylu różnią się od ubrań dla dorosłych tylko rozmiarem. Już w garderobie dziecka istnieje taki styl jak klasyka. Dziecko nie musi być ubrane jak landrynka w kwiatki i falbanki od stóp do głów. Mała dziewczynka będzie kobietą i zacznij wyrabiać jej styl od kołyski.

     Mały chłopczyk stanie się mężczyzną i przygotowywany do tego nie będzie miał problemu z doborem krawatu do koszuli.

mały mężczyzna dobrze ubrany.  Jak miło patrzeć na dzieci dobrze ubrane. Pamiętaj, że dobry styl, to niekoniecznie drogie ubrania a kwestia dobrego wyboru. Im mniej tym więcej dotyczy również ubierania dzieci.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz